Jelly

$10.00

$10 will allow us to buy 5 bottles of jelly at 30 oz. each feeding  5 families for a few weeks.

Category:

Please note the product image is only a representation of the item needed and may not reflect the actual product/brand that is purchased. We take our donated funds seriously and shop for bargains whenever possible.